Facts About obsługa informatyczna firm Revealeddla średnich i nieco większych firm z rozbudowaną infratrukturą, które chcą rozbudować swoje IT i dbać o bezpieczeństwo

Specjalna oferta dla instytucji i szkolnictwa Skontaktuj się z nami Dokładny zakres pakietów ustalany indywidualnie. Wymaga opłat zgodnych z indywidualnie tworzonym zakresem.

Potrzebujesz wsparcia prawnego związanego z IT? W kontekście zmian prawnych związanych z RODO, bezpieczeństwem danych, licencjonowaniem firmy spotykają się z coraz większymi problemami związanymi z zachowaniem zgodności prawnej.

Wychodzi taniej niż przy obsłudze doraźnej, a zachowujesz pełną swobodę jej wykorzystania kiedy chcesz i jak chcesz. Aby uzyskać wycenę, skontaktuj się z nami >>

Firma OT2S oferuje usługi outsourcingu informatycznego w zakresie realizacji projektów informatycznych w całości lub części.

czyli pomagamy wprowadzić w firmie nowe rozwiązania oraz przeprowadzamy przez proces pracowników w firmie

Nauczyliśmy się, że rynek szybko się zmienia i szybko stawia przed nami nowe wyzwania. Każdego dnia skupiamy się na tym, by na nie odpowiadać, dostarczając coraz lepsze rozwiązania, stając się coraz lepszą pomocą dla naszych Klientów. Mamy dużą wiedzę na temat rynku, jeżeli więc potrzebujesz porady, przedstawimy Ci spektrum rozwiązań dostosowanych do Twoich wymagań.

Specjalna oferta dla instytucji i szkolnictwa Skontaktuj się z nami Dokładny zakres pakietów ustalany indywidualnie. Wymaga opłat zgodnych z indywidualnie tworzonym zakresem.

W przypadku krytycznych awarii, oferujemy błyskawiczną pomoc na telefon, bez konieczności zgłaszania problemu w systemie. Wszystko po to, by działać jak najszybciej i nie narażać Klienta na ponoszenie jakichkolwiek strat związanych z zakłóceniem pracy. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT w przedsiębiorstwach w bardzo wielu branżach pozwala nam dobrze rozumieć cele biznesowe firm i działać tak, aby nasza pomoc wspierała szeroko rozumiany rozwój danego podmiotu. Podsumowując, Twoja firma może skupić się na zarabianiu, resztę możesz spokojnie powierzyć nam.

Coraz dobrze firm w przeróżnych branżach kwalifikuje się obecnie na korzystanie spośród pomocy obsługa informatyczna firm outsourcingowych – działają 1 więcej takiego rozmiaru jak IT.

Zamów Business enterprise 45% wartości kontraktu w planie rocznym z opłatą miesięczną 60% wartości kontraktu w planie miesięcznym z opłatą miesięczną Approach roczny z opłatą miesięczną

– wsparcie w przypadku wystąpienia poważnych awarii (Awarie Programów Kluczowych) uniemożliwiających pracę Państwa firmy w soboty oraz niedziele – w tym przypadku zadania otrzymują najwyższy priorytet i są realizowane tak szybko jak tylko jest to możliwe.

Nie bez znaczenia pozostaje także fakt by system był po prostu zgodny z prawem. Zgłoś się do nas! Dopilnujemy każdej z tych kwestii.

Obsługa Active Directory wykraczająca poza standardową obsługę zakładania kont i resetowania haseł

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *